Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Modules
ro: Module

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Available updates
ro: Actualizări disponibile

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Services
ro: Servicii
