Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Modules
sk: Moduly

en: Contact
sk: Kontakt

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Available updates
sk: Dostupné aktualizácie

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: General
sk: Všeobecné

en: Services
sk: Služby
