Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Modules
uk: Модулі

en: Contact
uk: Контакт

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: General
uk: Загальне

en: Distribution
uk: Комплект

en: Services
uk: Служби

en: Twitter
uk: Твітер

en: Social
uk: Суспільний

en: Follow us on Twitter
uk: Слідкуйте за нами у Твітері
