Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Site name
vi: Tên website

en: Site slogan
vi: Khẩu hiệu của hệ thống

en: Available updates
vi: Các bản cập nhật hiện có

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: General
vi: Tổng quát
