Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Modules
az: Modullar

en: Contact
az: Kontakt

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: General
az: Əsas
