Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Modules
cs: Moduly

en: Contact
cs: Kontakt

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: General
cs: Obecné

en: Services
cs: Služby
