Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Modules
hu: Modulok

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site slogan
hu: Webhely jelmondata

en: Available updates
hu: Elérhető frissítések

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: General
hu: Általános

en: Distribution
hu: Disztribúció

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Social
hu: Közösségi

en: Like us on Facebook
hu: Bejelölés Facebookon
