Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Modules
ja: モジュール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Site name
ja: サイト名

en: Site slogan
ja: サイトスローガン

en: Available updates
ja: 利用可能なアップデート

en: Click here
ja: ここをクリック

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: General
ja: 全般

en: Distribution
ja: ディストリビューション

en: Services
ja: サービス
