Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Modules
ka: მოდულები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site slogan
ka: საიტის სლოგანი

en: Available updates
ka: შესაძლებელი განახლებები

en: General
ka: ზოგადი
