Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Distribution
kn: ವಿತರಣೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Yelp
kn: ಯೆಲ್ಪ್
