Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Click here
nl: Klik hier

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: General
nl: Algemeen

en: Distribution
nl: Distributie

en: Services
nl: Diensten

en: Social
nl: Sociaal

en: Like us on Facebook
nl: Vind ons leuk op Facebook
