Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Modules
ru: Модули

en: Contact
ru: Контакт

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site slogan
ru: Слоган сайта

en: Available updates
ru: Доступные обновления

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: General
ru: Общий

en: Services
ru: Службы

en: Follow us on Twitter
ru: Следуйте за нами в Твиттере

en: Contact and opening hours.
ru: Способ связи и часы работы

en: Phone number for restaurant.
ru: Телефон ресторана

en: Restaurant address.
ru: Адрес ресторана

en: Opening Hours
ru: Часы работы

en: Restaurant opening hours.
ru: Часты работы ресторана
