Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Modules
is: Einingar

en: Contact
is: Tengiliður

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Site slogan
is: Slagorð vefs

en: Available updates
is: Uppfærslur í boði

en: Click here
is: Smelltu hér

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: General
is: Almennt

en: Like us on Facebook
is: Líkaðu við okkur á Facebook
