Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Modules
jv: Modul

en: Contact
jv: Kontak

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Available updates
jv: Update sing cumawis

en: General
jv: Umum
