Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Modules
sl: Moduli

en: Contact
sl: Kontakt

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: General
sl: Splošno
