Restaurant Base (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Modules
sq: Modulët

en: Contact
sq: Kontakti

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Available updates
sq: Përditësime në dispozicion
