Restaurant Base (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Modules
tr: Modüller

en: Contact
tr: İletişim

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: Available updates
tr: Mevcut güncellemeler

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: General
tr: Genel

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Social
tr: Sosyal
