Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Events
bs: Događaji
