Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Date
ca: Data

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Location
ca: Localització

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment
