Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: Location
cs: Místo

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Events
cs: Události
