Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Date
eo: Dato

en: Location
eo: Loko

en: Add event
eo: Aldonu eventon
