Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Images
ja: イメージ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Date
ja: 日付

en: Event
ja: イベント

en: Location
ja: 場所

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Events
ja: イベント

en: Add event
ja: イベントを追加
