Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Date
ka: თარიღი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
