Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Location
kk: Орналасуы
