Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು
