Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Date
lt: Data

en: Event
lt: Įvykis

en: Location
lt: Vieta

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Events
lt: Įvykiai
