Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Date
ne: मिति

en: Location
ne: स्थान
