Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Images
ro: Imagini

en: Categories
ro: Categorii

en: Date
ro: Data

en: Location
ro: Locaţia

en: Events
ro: Evenimente
