Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Date
sq: Data

en: Location
sq: Vendodhja
