Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Location
te: ప్రాంతం
