Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Calendar
th: ปฏิทิน
