Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Location
ug: ئورنى

en: Calendar
ug: كالىندار
