Restaurant Event (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Location
vi: Vị trí

en: Events
vi: Sự kiện

en: Add event
vi: Thêm sự kiện
