Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Categories
af: Kategorieë

en: Date
af: Datum

en: Location
af: Ligging
