Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Date
am: ቀን

en: Location
am: ቦታ
