Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Date
ar: التاريخ

en: Event
ar: الحدث

en: Location
ar: الموضع

en: Calendar
ar: التقويم

en: Events
ar: الفعاليات

en: Add event
ar: إضافة حدث
