Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Date
ast: Data

en: Location
ast: Llugar
