Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Location
be: Месцазнаходжанне
