Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Location
bg: Местоположение

en: Calendar
bg: Календар
