Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Location
bn: অবস্থান
