Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Images
cy: Delweddau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Location
cy: Lleoliad

en: Calendar
cy: Calendr

en: Events
cy: Digwyddiadau
