Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: Categories
da: Kategorier

en: Date
da: Dato

en: Event
da: Begivenhed

en: Location
da: Lokation

en: Calendar
da: Kalender

en: Events
da: Begivenheder

en: Featured Image
da: Fremhævet billede
