Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Event
el: Συμβάν

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Events
el: Γεγονότα
