Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Images
es: Imágenes

en: Categories
es: Categorías

en: Date
es: Fecha

en: Event
es: Evento

en: Location
es: Ubicación

en: Calendar
es: Calendario

en: Events
es: Eventos

en: Upcoming Events
es: Próximos eventos

en: Add event
es: Agregar evento
