Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Images
fa: تصاویر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Event
fa: رویداد

en: Location
fa: مکان

en: Calendar
fa: تقویم

en: Events
fa: رویدادها
