Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Images
fil: Mga larawan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Date
fil: Petsa
