Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Categories
gl: Categorías

en: Date
gl: Data

en: Event
gl: Evento

en: Location
gl: Localización

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos
