Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Location
gu: સ્થાન
