Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Date
he: תאריך

en: Event
he: אירוע

en: Location
he: מיקום

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Events
he: אירועים
