Restaurant Event (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Categories
hr: Kategorije

en: Date
hr: Datum

en: Event
hr: Događanje

en: Location
hr: Lokacija

en: Calendar
hr: Kalendar
